Vacatures
Elderinkweg 5, Hengelo Gld.

Actueel nieuws

21 mei 2017Algemeen
P A X 3 is K A M P I O E N.
Het derde elftal van Pax is vanmorgen in Zutphen op het kunstgrasveld van Be Quick Zutphen kampioen geworden in de reserve vierde klasse. Het leek er niet op. maar het werd uiteindelijk toch nog een moeizame 3 - 2 overwinning op Be Quick (Z). Door dit resultaat promoveren zij naar de reserve derde klasse (A. categorie), Gefeliciteerd heren en veel succes het nieuwe seizoen.
17 mei 2017Algemeen
Wordt Pax 3 Kampioen of niet?
De kans is groot dat Pax 3 a.s zondag kampioen gaat worden aangezien 1 punt voldoende is bij Be Quick Zutphen om de vlag in top te hijsen. De wedstrijd begint zondag om 11.00 uur.
14 mei 2017Algemeen
Pax blijft derde klasse
13 mei 2017Jeugd
Pax JO9-1 is vandaag KAMPIOEN geworden!
7 mei 2017Algemeen
Pax - DVC '26 0 - 1. Pax is nog steeds niet definitief veilig !!
7 mei 2017Algemeen
PAX 10 KAMPIOEN!!!!!!!
30 april 2017Algemeen
Pax wint van Grol en is zo goed als behouden voor de derde klasse.
29 april 2017Jeugd
Pax JO9-1 wint de finale van het De Graafschap Pincvision F-Tournament.
26 april 2017Algemeen
Burgermeester brengt bezoek aan V. en AV. PAX
23 april 2017Algemeen
Belangrijke overwinning Pax in Gendringen 1 - 3.
Meer nieuwsberichten

Uitslagen

Zondag 21 mei 2017
Be Quick Zutphen 2 - Pax 32 - 3
Brummen 4 - Pax 49 - 0
Pax 5 - FC Trias 82 - 2
Pax 7 - VIOS Beltrum 53 - 6
Pax 10 - Westendorp 20 - 1
Zaterdag 20 mei 2017
Warnsveldse Boys JO11-4 - Pax JO11-2G3 - 4
Woensdag 17 mei 2017
Zelos JO17-3 - Pax JO17-2D5 - 1
Sp. Lochem JO11-8 - Pax JO11-57 - 2
Dinsdag 16 mei 2017
Warnsveldse Boys JO13-4 - Pax JO13-39 - 0
Zondag 14 mei 2017
V.V.O. 1 - Pax 13 - 0
Meer uitslagen

Verjaardagen

Vrijdag 26 mei
Kenji Bruil (9)
Rosalin Rouwenhorst (17)

Zaterdag 27 mei
Alex Weustenenk (44)
Geraldo Melgers (47)
Loek Garritsen (13)
Nathalie Mendes de Léon (16)
Niels de Greef (39)
Stefan Antink (24)

Zondag 28 mei
Senna Oortgiesen (9)

Maandag 29 mei
Sjoerd Gerrits (20)
Tim Drenten (9)

Dinsdag 30 mei
Bart Hoebink (17)

Woensdag 31 mei
Aafke Melgers (24)
Bente Kok (15)
Erwin Mijnen (40)
Marlies Kok (15)

Donderdag 1 juni
Daniek van Lee (12)

Agenda

01

jun
Bestuursvergadering (Sportpark het Elderink (20.00 uur))
 

15

jun
Bestuursvergadering (Sportpark het Elderink (20.00 uur))
 

16

jun
Jaarlijkse Bijeenkomst Leden CLUB van 50 (Sportpark het Elderink (Inloop vanaf 19.30 uur))